2012/02/06

Akcja Stocznia Gdańsk


Zima nadal nas nie opuszcza

.. toteż postanowiłam zasięgnąć do swojego archiwum i zaproponować Wam zestawienie jeszcze na obecną pogodę. 
Mimo, że za oknem biało a buty mamy całe od soli, sklepy wypełniają już się pomału kolekcją wiosna/lato 2012. No właśnie! Kuszą pastelami i wesołymi kolorami, tak że chciało by się już wystroić w nabytki z najnowszej kolekcji. Jednak w całej historii należy doszukiwać się pozytywów - kolekcję zimową znajdziecie na wyprzedaży .. i pomimo że już wielkimi krokami zbliża się ku końcowi, to nadal możecie wyszperać smakowite kąski za na prawdę niską cenę np. futro (ukazane na zdjęciach) w ostatni weekend sprzedawane było za 49,99zł (obniżone z ceny 249zł) w sklepie Cubus Klif Gdynia.
--- Kliknij na zdjęcia dla powiększenia ---


Kolorowe spodnie tworzą strój. 
Już w zeszłym sezonie wiosenno/letnim, królowały kolorowe spodnie, czy to jeansy, chinos'y czy bawełniane modele - byle by kolorowe. Jest to super opcja gdy śpieszysz się np. do pracy/szkoły/na spotkanie, czas nie pozwala Ci na strojenie się przed lustrem, a chcesz wyróżnić się oryginalnym wyglądem. Łatwe do zestawienia chociaż by z  białym topem i odpowiednimi dodatkami.
Temat kolorowych jeansów podejmę jeszcze w następnych postach :>Na koniec małe przybliżenie dodatków.
Nie zapominajcie o akcesoriach! 
To one są dopełnieniem stroju i dodają naszym zestawieniom charakteru!

Fot. Instyle Studio ( Asia Z., Szymon B.)

Click Click on pics.

----------------------------------------------------------------------------------

P.S    W piękne, słoneczne, zimowe dni zachęcam Was do wybierania się na spacery! Tak, wiem wiem, że jest mroźno, ale siedząc w domu omijają Was wspaniałe chwilę spędzone na świeżym powietrzu.
My wybraliśmy się z aparatami w stronę doków Stoczni Gdańskiej. Chwile spędzone tam z Asią i Szymkiem uznaję za niezapomniane! :)
No comments:

Post a Comment